Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń : 58 301 51 32

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) udostępniamy Państwu informacje, o których mówi art. 13 RODO, na temat wykorzystania danych osobowych, które zawarte są w przesyłanych do nas pismach, mailach czy w inny sposób do nas dostarczonych.

 

Administratorem danych, czyli podmiotem decydującym o tym, które dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu i jakimi sposobami jest Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku z siedzibą przy ul. Zakopiańskiej 37, 80-142 Gdańsk, tel. 58 320 29 57, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obowiązki informacyjne podzieliliśmy wg grup osób, których dane przetwarzamy, tak aby mogli Państwo w prosty sposób odnaleźć te informacje, które kierowane są bezpośrednio do Was. Prosimy abyście Państwo zapoznali się z poniższymi informacjami, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem ochrony danych Przemysławem Gadomskim lub jego zastępcą Jakubem Szymczakiem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obowiązki informacyjne: 

Obowiązek informacyjny wobec zamówień publicznych poniżej 130 000 zł netto. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec zamówień publicznych. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec stażystów. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec praktykantów. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec pracowników, zleceniobiorców. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec pacjentów. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec osób, które wystąpiły ze skargami lub wnioskami. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec osób reprezentujących oraz do kontaktu w ramach realizacji umowy. (pobierz)

Obowiązek informacyjny wobec kandydata do pracy. (pobierz)