BIP WOTU

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń : 58 301 51 32

 

STAŻE KLINICZNE 

Zapraszamy do odbywania staży klinicznych w systemie leczenia ambulatoryjnego w zakresie uzyskiwania kwalifikacji zawodowych potwierdzonych certyfikatami:

  • specjalisty psychoterapii uzależnień, specjalisty w dziedzinie psychoterapii uzależnień
  • instruktora terapii uzależnień

Akredytacja na prowadzenie staży klinicznych została nam przyznana przez Dyrektora PARPA w Warszawie w dniu 28 maja 2020r., w trybie § 15 ust.1-3 na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 25 czerwca 2012r. w sprawie organizacji, kwalifikacji personelu, sposobu funkcjonowania i rodzajów podmiotów leczniczych wykonujących świadczenia stacjonarne i całodobowe oraz ambulatoryjne w sprawowaniu opieki nad uzależnionymi od alkoholu oraz sposobu współdziałania w tym zakresie z instytucjami publicznymi organizacjami społecznymi (Dz.U. 2012 nr 10 poz. 734).

 

Kierownikiem stażu jest DOROTA SZCZODROWSKA – psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w trakcie certyfikacji.  

Zgłoszenia do odbycia stażu należy kierować do Kierownika Stażu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., t: 58 301 51 32

 

Miejsce stażu

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku,

Dzienny Oddział Terapii Uzależnień 

Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia

80-142 Gdańsk,  ul. Zakopiańska 37

 

Zapewniamy stażystom odrębny gabinet oraz dostęp do pomieszczeń socjalnych. 

Statystów prosimy o zorganizowanie we własnym zakresie noclegu i wyżywienia. Ośrodek jest położony blisko centrum, z łatwym dostępem do bazy noclegowej
i gastronomii.

 

Serdecznie Zapraszamy 

 

Justyna Rozbicka - Stanisławska

Dyrektor Ośrodka

 

 


  

STAŻE KLINICZNE 

Zapraszamy do odbywania staży klinicznych w systemie leczenia stacjonarnego w ramach programu specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w procesie uzyskiwania kwalifikacji zawodowych potwierdzonych certyfikatami:

  • specjalisty psychoterapii uzależnieńspecjalisty w dziedzinie psychoterapii uzależnień
  • instruktora terapii uzależnień

Akredytacja na prowadzenie staży klinicznych została nam przyznana przez Dyrektora KBPN w Warszawie w trybie art. 27 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 224 i 437)

Staże kliniczne prowadzone są w ramach specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w zakresie I i II modułu.

Moduł I (120 godzin) dla specjalistów psychoterapii uzależnień i instruktorów terapii uzależnień

Moduł II (80 godzin) dla specjalistów psychoterapii uzależnień

 

Kierownikiem stażu jest Marcin Charmaciński  – Pedagog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień 

Zgłoszenia do odbycia stażu należy kierować do Kierownika Stażu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

t: 501 333 345 lub 795 943 695

 

 

Miejsce stażu

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku,

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ W Dąbrówce (całodobowy)

ul. Lubowiedzkiego 2

84-242 Dąbrówka woj. pomorskie

t: 501 333 345, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Serdecznie Zapraszamy  

 

Justyna Rozbicka - Stanisławska

Dyrektor Ośrodka

 


 

 

 

STAŻE KLINICZNE DLA STUDENTÓW  

w  Ośrodku Terapii Uzależnień w Dąbrówce

 

W sprawie odbycia stażu prosimy kontaktować się z Kierownikiem Ośrodka – Marcinem Charmacińskim – t: 501 33 33 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.